15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Люк полімерпіщаний

Люк полімерпіщаний відноситься до числа різновидів каналізаційних люків. Люк полімерпіщаний являє собою пристосування, яке встановлюється над оглядовим колодязем, яка забезпечує доступність до підземних комунікацій і системи каналізації. При цьому люк каналізаційний полімерпіщаний найбільш часто встановлюють на дорогах, де відбувається інтенсивний рух, а також у зелених зонах і скверах. Люк полімерпіщаний може бути виконано в різних варіантах: як круглого, так і квадратному. При цьому використання на ділянці квадратного типу даного виробу дозволяє скоротити витрату плитки при монтажі.

Компанія "ТСК" пропонує купити люк полімерпісчаний, представлений в різних відтінках з можливістю зручної доставки даної продукції в будь-який регіон України.

Ціна люка полімерпіщаного.

Ціна на люк полімерпіщаний є досить демократичною і робить цей вид продукції доступним для будь-якої категорії замовників і сприяє затребуваності вироби.

 

Експлуатаційні характеристики.

полімерпіщані Люки виготовляють з річкового піску, грануляту і фарби. При цьому дані вироби володіють рядом експлуатаційних якостей, які є корисними при використанні цих виробів. Так, полімерпіщані люки каналізаційні відрізняються стійкістю до руйнувань, хімічною стійкістю і мають тривалий експлуатаційний період. Ще однією перевагою даних виробів можна назвати їх невелику вагу. Якщо ж Ви вирішите купити люк з даного матеріалу, можна буде не боятися крадіжки люка, оскільки для злодіїв цей матеріал не представляє інтересу. Крім того, ці вироби досить безпечні при експлуатації і виготовляються із застосуванням широкого спектру відтінків, які зберігаються протягом усього періоду експлуатації. А якщо люк каналізаційний має замикаючий пристрій, то використання такого виробу буде перешкоджати проникненню сторонніх предметів в колодязь, захищати обладнання, що встановлено в колодязях, і запобігати засміченню колодязів.

Предлагая купить люк полимерпесчаный у нас, мы гарантируем высокое качество этих изделий, соответствующее стандартам ГОСТ. А подтверждают его имеющиеся у нас документы на эти изделия и паспорт их качества. Заказывайте у нас люки полимерпесчаные канализационные, цена которых является привлекательной для любого заказчика.

 

Расчёт наших покупателей. Доставка продукции.

Якщо Ви вже вибрали продукцію, яку хочете купити, залишивши заявку на сайті, Ви зможете вибрати найбільш прийнятний спосіб розрахунку по замовленню. А розрахувати його вартість Вам допоможе наш менеджер, який також буде супроводжувати замовлення на всіх його етапах. Крім того, купуючи нашу продукцію, Ви також зможете скористатися своєчасною доставкою замовлення нашим транспортом в будь-яку область країни. А її оплата при цьому буде нарахована окремо від покупки, враховуючи дальність Вашого об'єкта будівництва.

 

Залишайте Ваші заявки у нас.

Заказывая продукцию из представленного ассортимента наших товаров, Вы не только можете сэкономить время, но и осуществить покупку качественных материалов по самым доступным ценам. При этом наши предложения цены и индивидуальная система скидок, которые предоставляются для оптовых покупателей, дают возможность экономии денежных средств. Оставляйте заявки на сайте уже сейчас, и Вы сможете осуществить покупку у нас на наилучших условиях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner